topBnr

AMATORSKA LIGA BILARDOWA - WIOSNA 2014:

L.p.Imię i nazwisko MeczePartie wygranePartie przegraneMecze wygranePunkty
1Maciej Trzcinka 1450251122
2Michał Kosiński 1447331020
3Krzysztof Chmielewski144230918
4Jacek Pawlikowski 143435714
5Tomasz Bedyniak 143541612
6Tomasz Kaczmarek 143438612
7Artur Mikołajczyk 142936510
8Mateusz Ogrodnik 14154824

WYNIKI POJEDYNKÓW:


1. kolejka (do 04.05.2014 r.)
I meczII mecz
Michał Kosiński - Mateusz Ogrodnik 4:24:2
Jacek Pawlikowski - Tomasz Kaczmarek 1:44:0
Krzysztof Chmielewski - Artur Mikołajczyk4:04:1
Tomasz Bedyniak - Maciej Trzcinka 2:42:4

2. kolejka (do 11.05.2014 r.)
I meczII mecz
Michał Kosiński - Tomasz Kaczmarek 4:14:1
Mateusz Ogrodnik - Artur Mikołajczyk0:40:4
Jacek Pawlikowski - Maciej Trzcinka 4:04:3
Kryzsytof Chmielewski - Tomasz Bedyniak4:12:4

3. kolejka (do 18.05.2014 r.)
I meczII mecz
Michał Kosiński - Artur Mikołajczyk 4:14:3
Tomek Kaczmarek - Maciek Trzcinka4:32:4
Mateusz Ogrodnik - Tomek Bedyniak2:41:4
Jacek Pawlikowski - Krzysztof Chmielewski4:24:0

4. kolejka (do 25.05.2014 r.)
I meczII mecz
Michał Kosiński - Maciek Trzcinka0:43:4
Artur Mikołajczyk - Tomek Bedyniak2:40:4
Tomek Kaczmarek - Krzysztof Chmielewski1:43:4
Mateusz Ogrodnik - Jacek Pawlikowski0:40:4

5. kolejka (do 01.06.2014 r.)
I meczII mecz
Michał Kosiński - Tomek Bedyniak4:14:1
Maciek Trzcinka - Krzysztof Chmielewski4:04:2
Artur Mikołajczyk - Jacek Pawlikowski0:40:4
Tomek Kaczmarek - Mateusz Ogrodnik4:04:0

6. kolejka (do 08.06.2014 r.)
I meczII mecz
Michał Kosiński - Krzysztof Chmielewski3:41:4
Tomek Bedyniak - Jacek Pawlikowski1:41:4
Maciek Trzcinka - Mateusz Ogrodnik4:04:0
Artur Mikołajczyk - Tomek Kaczmarek0:44:0

7. kolejka (do 15.06.2014 r.)
I meczII mecz
Michał Kosiński - Jacek Pawlikowski4:24:3
Krzysztof Chmielewski - Mateusz Ogrodnik4:04:0
Tomek Bedyniak - Tomek Kaczmarek4:22:4
Maciek Trzcinka - Artur Mikołajczyk4:04:2

REGULAMIN:

  1. Zgłoszenia zawodników do 31.03.2014 r.
  2. Liczba uczestników jest nieograniczona.
  3. Gramy w odmianę 8 bil wg zasad WPA (popularna "ósemka") z rozbiciem naprzemiennym.
  4. Rozgrywka o rozbicie dowolna (wg zasad, rzut monetą, etc.)
  5. W lidze może wziąć udział każdy zawodnik z tym, że dla zawodników zgłoszonych kiedykolwiek do I. lub II. Polskiej Ligi Bilardowej zostanie stworzona odrębna grupa chyba, że ze względu na małą ilość zainteresowanych wszyscy zgodzą się na połączenie grup.
  6. Rozgrywki systemem każdy z każdym do czterech wygranych partii mecz + rewanż.
  7. O terminie pojedynków decydują zawodnicy i umawiają się na nie bezpośrednio między sobą, o czym informują organizatora mejlowo pod adresem mail@9tka.pl lub telefonicznie pod nr tel. 662 008 960.
  8. Za czas spędzony przy stole opłatę wnoszą zawodnicy wg cennika klubowego (nie obowiązują karnety zdobyte w ubiegłym sezonie).
  9. O miejscu w tabeli ligowej decydują kolejno:
    • "Duże punkty"
    • Partie wygrane
    • Partie przegrane
  10. Wyniki bezpośrednich pojedynków będą zapisywane na podpisanych protokołach meczowych przygotowanych przez organizatora i przekazywane organizatorowi bezpośrednio po pojedynku.
  11. Nagrodami w ligowej rywalizacji są karnety na bilard w "Dziewiątce", a ich wartość zależy od ilości zawodników, tj. jeśli liga liczy np. dziesięciu zawodników, zwycięzca otrzyma karnet na 10 godzin bilarda (równowartość 150 PLN), zdobywca drugiego miejsca karnet na 9 godzin (równowartość 135 PLN), itd. Ostatni zawodnik w ligowej tabeli otrzyma karnet na 1 godzinę bilarda (równowartość 15 PLN). Warunkiem koniecznym otrzymania karnetu jest min. 90% frekwencja. Karnet jest imienny i nie będzie honorowany po odsprzedaniu go osobie trzeciej.
  12. Organizator zobowiązuje się do rzetelnego prowadzenia rozgrywek oraz udostępniania pełnej informacji o ich przebiegu na stronie www.9tka.pl
  13. Obowiązujące stroje: dowolne :-)
  14. Picie alkoholu: dozwolone :-)
  15. Sporne sytuacje rozstrzyga osoba będąca za barem.
  16. Przewidywany termin zakończenia rozgrywek: zależny od liczby uczestników :-)

LISTA ZGŁOSZONYCH UCZESTNIKÓW:

  1. Tomasz Kaczmarek
  2. Michał Kosiński
  3. Krzysztof Chmielewski
  4. Artur Mikołajczyk
  5. Tomasz Bedyniak
  6. Maciej Trzcinka
  7. Jacek Pawlikowski
  8. Mateusz Ogrodnik


ARCHIWUM

AMATORSKA LIGA BILARDOWA - JESIEŃ 2014:

L.p.Imię i nazwisko MeczePartie wygranePartie przegraneMecze wygranePunkty
1Tomek Wójt 2078261836
2Wojtek Cieślak 2076261836
3Jacek Pawlikowski 2065421428
4Artur Kwiatkowski 2062481224
5Piotr Gajda 2058471224
6Michał Szymański 2063511122
7Paweł Ławicki 2053521020
8Rafał Matusiak 205062918
9Michał Kosiński 20327148
10Tomasz Kaczmarek 20337224
11Mateusz Ogrodnik 2078000

WYNIKI POJEDYNKÓW:


1. kolejka (do 08.09.2013 r.)
I meczII mecz
Michał Kosiński - Paweł Ławicki 2:40:4
Mateusz Ogrodnik - Rafał Matusiak 3:40:4
Wojtek Cieślak - Artur Kwiatkowski 4:23:4
Tomek Wójt - Piotr Gajda 4:14:0
Jacek Pawlikowski - Tomek Kaczmarek4:14:2

2. kolejka (do 15.09.2013 r.)
I meczII mecz
Michał Kosiński - Rafał Matusiak 3:40:4
Paweł Ławicki - Artur Kwiatkowski 3:40:4
Mateusz Ogrodnik - Piotr Gajda 0:41:4
Wojtek Cieślak - Tomek Kaczmarek 4:14:0
Tomek Wójt - Michał Szymański 4:34:1

3. kolejka (do 22.09.2013 r.)
I meczII mecz
Michał Kosiński - Artur Kwiatkowski2:41:4
Rafał Matusiak - Piotr Gajda 1:42:4
Paweł Ławicki - Tomek Kaczmarek 4:04:1
Mateusz Ogrodnik - Michał Szymański0:41:4
Tomek Wójt - Jacek Pawlikowski 4:24:0

4. kolejka (do 29.09.2013 r.)
I meczII mecz
Michał Kosiński - Piotr Gajda 2:41:4
Artur Kwiatkowski - Tomek Kaczmarek 4:14:2
Rafał Matusiak - Michał Szymański 4:33:4
Mateusz Ogrodnik - Jacek Pawlikowski0:40:4
Wojtek Cieślak - Tomek Wójt 4:34:3

5. kolejka (do 06.10.2013 r.)
I meczII mecz
Michał Kosiński - Tomek Kaczmarek 4:34:3
Piotr Gajda - Michał Szymański 2:44:3
Rafał Matusiak - Jacek Pawlikowski 4:31:4
Paweł Ławicki - Tomek Wójt 1:41:4
Mateusz Ogrodnik - Wojtek Cieślak 1:40:4

6. kolejka (do 13.10.2013 r.)
I meczII mecz
Michał Kosiński - Michał Szymański1:42:4
Piotr Gajda - Jacek Pawlikowski 2:44:1
Artur Kwiatkowski - Tomek Wójt 1:42:4
Rafał Matusiak - Wojtek Cieślak 0:40:4
Paweł Ławicki - Mateusz Ogrodnik 4:04:0

7. kolejka (do 20.10.2013 r.)
I meczII mecz
Michał Szymański - Jacek Pawlikowski2:42:4
Tomek Kaczmarek - Tomek Wójt 2:43:4
Piotr Gajda - Wojtek Cieślak 1:40:4
Artur Kwiatkowski - Mateusz Ogrodnik4:04:0
Rafał Matusiak - Paweł Ławicki 3:44:3

8. kolejka (do 27.10.2013 r.)
I meczII mecz
Michał Kosiński - Jacek Pawlikowski0:41:4
Michał Szymański - Wojtek Cieślak 1:42:4
Tomek Kaczmarek - Mateusz Ogrodnik 4:04:0
Piotr Gajda - Paweł Ławicki 3:44:1
Artur Kwiatkowski - Rafał Matusiak 4:34:0

9. kolejka (do 03.11.2013 r.)
I meczII mecz
Michał Kosiński - Tomek Wójt 0:40:4
Jacek Pawlikowski - Wojtek Cieślak 2:41:4
Michał Szymański - Paweł Ławicki 2:44:3
Tomek Kaczmarek - Rafał Matusiak 1:42:4
Piotr Gajda - Artur Kwiatkowski 4:11:4

10. kolejka (do 10.11.2013 r.)
I meczII mecz
Michał Kosiński - Wojtek Cieślak 0:41:4
Tomek Wójt - Mateusz Ogrodnik 4:04:0
Jacek Pawlikowski - Paweł Ławicki 4:14:0
Michał Szymański - Artur Kwiatkowski4:24:0
Tomek Kaczmarek - Piotr Gajda 0:42:4

11. kolejka (do 17.11.2013 r.)
I meczII mecz
Michał Kosiński - Mateusz Ogrodnik 4:04:1
Wojtek Cieślak - Paweł Ławicki 4:01:4
Tomek Wójt - Rafał Matusiak 4:04:1
Jacek Pawlikowski - Artur Kwiatkowski4:34:3
Michał Szymański - Tomek Kaczmarek 4:04:1

AMATORSKA LIGA BILARDOWA - WIOSNA 2013:

L.p.Imię i nazwisko MeczePartie wygranePartie przegraneMecze wygranePunkty
1Michał Szymański 2277491632
2Rafał Matusiak 2274371632
3Paweł Ławicki 2278411530
4Piotr Gajda 2268381530
5Maciej Jaranowski 2268511428
6Krzysztof Chmielewski2271501326
7Artur Kwiatkowski 2267551224
8Tomasz Kaczmarek 225266816
9Michał Kosiński 224874714
10Tomasz Szenborn 223464714
11Maciej Wesołowski 224766612
12Szymon Tyl 22347336

WYNIKI POJEDYNKÓW:


1. kolejka (do 10.03.2013 r.)
I meczII mecz
Szymon Tyl - Tomasz Kaczmarek 4:22:4
Maciej Wesołowski - Krzysztof Chmielewski3:42:4
Michał Kosiński - Tomasz Szenborn 3:41:4
Piotr Gajda - Rafał Matusiak 1:41:4
Artur Kwiatkowski - Paweł Ławicki 4:31:4
Michał Szymański - Maciej Jaranowski 4:34:2

2. kolejka (do 17.03.2013 r.)
I meczII mecz
Szymon Tyl - Krzysztof Chmielewski 1:41:4
Tomasz Kaczmarek - Tomasz Szenborn 4:20:4
Maciej Wesołowski - Rafał Matusiak 2:40:4
Michał Kosiński - Paweł Ławicki 0:44:3
Piotr Gajda - Maciej Jaranowski 4:11:4
Artur Kwiatkowski - Michał Szymański1:41:4

3. kolejka (do 24.03.2013 r.)
I meczII mecz
Szymon Tyl - Tomasz Szenborn 1:41:4
Krzysztof Chmielewski - Rafał Matusiak3:42:4
Tomasz Kaczmarek - Paweł Ławicki 0:41:4
Maciej Wesołowski - Maciej Jaranowski 2:40:4
Michał Kosiński - Michał Szymański 4:13:4
Piotr Gajda - Artur Kwiatkowski 4:14:0

4. kolejka (do 31.03.2013 r.)
I meczII mecz
Szymon Tyl - Rafał Matusiak 1:42:4
Tomasz Szenborn - Paweł Ławicki 0:41:4
Krzysztof Chmielewski - Maciej Jaranowski4:14:3
Tomasz Kaczmarek - Michał Szymański 4:32:4
Maciej Wesołowski - Artur Kwiatkowsk 4:31:4
Michał Kosiński - Piotr Gajda 0:40:4

5. kolejka (do 07.04.2013 r.)
I meczII mecz
Szymon Tyl - Paweł Ławicki 3:41:4
Rafał Matusiak - Maciej Jaranowski 4:04:1
Tomasz Szenborn - Michał Szymański 0:43:4
Krzysztof Chmielewski - Artur Kwiatkowski0:43:4
Tomasz Kaczmarek - Piotr Gajda 0:42:4
Maciej Wesołowski - Michał Kosiński 4:14:2

6. kolejka (do 14.04.2013 r.)
I meczII mecz
Szymon Tyl - Maciej Jaranowski 0:40:4
Paweł Ławicki - Michał Szymański 4:33:4
Rafał Matusiak - Artur Kwiatkowski 0:44:3
Tomasz Szenborn - Piotr Gajda 0:40:4
Krzysztof Chmielewski - Michał Kosiński 4:23:4
Tomasz Kaczmarek - Maciej Wesołowski 4:04:3

7. kolejka (do 21.04.2013 r.)
I meczII mecz
Szymon Tyl - Michał Szymański 4:20:4
Maciej Jaranowski - Artur Kwiatkowski 4:34:3
Paweł Ławicki - Piotr Gajda 4:01:4
Rafał Matusiak - Michał Kosiński 3:44:2
Tomasz Szenborn - Maciej Wesołowski 4:34:3
Krzysztof Chmielewski - Tomasz Kaczmarek 4:34:2

8. kolejka (do 28.04.2013 r.)
I meczII mecz
Szymon Tyl - Artur Kwiatkowski 3:41:4
Michał Szymański - Piotr Gajda 2:44:3
Maciej Jaranowski - Michał Kosiński 4:04:3
Paweł Ławicki - Maciej Wesołowski 2:44:2
Rafał Matusiak - Tomasz Kaczmarek 4:03:4
Tomasz Szenborn - Krzysztof Chmielewski 0:40:4

9. kolejka (do 05.05.2013 r.)
I meczII mecz
Szymon Tyl - Piotr Gajda 2:41:4
Artur Kwiatkowski - Michał Kosiński 4:04:2
Michał Szymański - Maciej Wesołowski 4:04:1
Maciej Jaranowski - Tomasz Kaczmarek 4:24:2
Paweł Ławicki - Krzysztof Chmielewski 4:33:4
Rafał Matusiak - Tomasz Szenborn 4:04:0

10. kolejka (do 12.05.2013 r.)
I meczII mecz
Szymon Tyl - Michał Kosiński 1:41:4
Piotr Gajda - Maciej Wesołowski 4:01:4
Artur Kwiatkowski - Tomasz Kaczmarek 3:44:2
Michał Szymański - Krzysztof Chmielewski 4:14:3
Maciej Jaranowski - Tomasz Szenborn 4:04:0
Paweł Ławicki - Rafał Matusiak 4:24:1

11. kolejka (do 19.05.2013 r.)
I meczII mecz
Szymon Tyl - Maciej Wesołowski 0:44:1
Michał Kosiński - Tomasz Kaczmarek 1:44:2
Piotr Gajda - Krzysztof Chmielewski 1:44:1
Artur Kwiatkowski - Tomasz Szenborn 4:04:0
Michał Szymański - Rafał Matusiak 4:12:4
Maciej Jaranowski - Paweł Ławicki 4:31:4