Okulary
progresywne

Nasza Specjalność

Aż 98% osób po 40 roku życia ma problem z widzeniem z bliska. Przyczyną tego najczęściej jest presbiopia (postępujące osłabienie akomodacji wynikające ze starzenia się oka), a rozwiązaniem okulary progresywne, w których nasz salon z dumą się specjalizuje.


Zauważyłeś u siebie
presbiopie?

Jeśli zauważyłeś u siebie postępujące z wiekiem osłabienie akomodacji, objawiającą się nieostrym widzeniem przedmiotów znajdujących się blisko lub jesteś już zmęczony ciągłym zmienianiem okularów korekcyjnych o różnych mocach, np. do patrzenia w dal czy do czytania to umów się na bezpłatne badania w naszym salonie i dobierz okulary progresywne na miejscu.

Progresywne soczewki
okularowe

Progresywne soczewki okularowe, nazywane też wieloogniskowymi, to takie w których moc korekcyjna zmienia się płynnie pomiędzy górną i dolną częścią soczewki. Pozwala to na przywrócenie zdolności ostrego widzenia przedmiotów w różnych odległościach - wystarczy spojrzeć przez odpowiednią część soczewki. Koniec z noszeniem wielu par okularów!

Personalizacja soczewek
i okularów

Tego typu konstrukcje są specjalnością "Dziewiątki". Od wielu lat dobieramy i wykonujemy je uwzględniając wymagania i budżet klientów. Na miejscu nasi klienci mogą sprawdzić, która konstrukcja soczewki progresywnej będzie najlepsza, biorąc pod uwagę anatomię twarzy, wykonywane czynności czy indywidualne preferencje. Personalizacja soczewek i okularów, zapewniających niezwykły komfort użytkowania i zdrowy wzrok to nasz priorytet.

Kontakt

Kontakt

Umów się na wizytę